Darbuotojai

Administracija


   
  PANEVĖŽIO LOPŠELIO-DARŽELIO „ŽILVITIS” DIREKTORĖ
  Lina Budreikaitė
  Tel. (8­ 45)­ 43 13 65
  el.p. darzelis@ldzilvitis.lt
   
  DIREKTORIAUS PAVADUOTOJA UGDYMUI
  Roma Bačiulienė
  Tel. (8­ 45)­ 43 62 09
  el.p. romadarzelis@gmail.com
   
  ŪKVEDĖ
  Dainora Bulderienė
  Tel. (8­ 45)­ 43 62 09
  el.p. darzelis.zilvitis@gmail.com
   
  VYRIAUSIOJI BUHALTERĖ
  Rima Gaigalaitė
  Tel. (8­ 45)­ 43 13 65
  el.p.buhalterija@ldzilvitis.lt
   
  VAIKŲ MAITINIMO IR HIGIENOS SPECIALISTAS
  Dalė Kiaunienė
  Tel. (8­ 45)­ 43 62 09
  el.p. slaugytoja@ldzilvitis.lt

 


Pedagoginių darbuotojų sąrašas


Eil.Nr. Vardas, pavardė Išsilavinimas Įgyta specialybė Pareigos Kvalifikacinė kategorija
1Roma BačiulienėAukštasisIkimokyklinio auklėjimo pedagogika ir psichologijaDirektoriaus pavaduotojas ugdymuiIII vad.kv. kategorija
2Jolanta JutinskienėAukštesnysisIkimokyklinių įstaigų auklėtojasAuklėtojasvyresn.auklėtojo kv. kategorija
3Astra BujokienėAukštasisIkimokyklinė pedagogika ir psichologijaAuklėtojasvyresn. auklėtojo kv. kategorija
4Emilija PivoriūnienėAukštesnysisMed.felčerisAuklėtojasvyresn. auklėtojo kv. kategorija
5Violeta GasparkienėAukštasisIkimokyklinio auklėjimo pedagogika ir psichologijaPriešmokyklinio ugdymo pedagogasvyresn. auklėtojo kv. kategorija
6Nijolė DovidavičienėAukštesnysisMed. sesuo vaikų įstaigomsAuklėtojasvyresn. auklėtojo kv. kategorija
7Ramutė SokolovaAukštesnysisMed. sesuo vaikų įstaigomsAuklėtojasvyresn. auklėtojo kv. kategorija
8Jūratė PalilionienėAukštasisEdukologijos ir auklėtojo profesinės kvalifikacijos bakalauro laipsnisPriešmokyklinio ugdymo pedagogasvyresn. auklėtojo kv. kategorija
9Salomėja ŽvynakienėAukštasisIkimokyklinė pedagogika ir psichologijaAuklėtojasvyresn. auklėtojo kv. kategorija
10Palmira ImbrasienėAukštesnysisIkimokyklinių įstaigų auklėtojasAuklėtojasvyresn. auklėtojo kv. kategorija
11Teresė SamuolienėAukštesnysisIkimokyklinių įstaigų auklėtojasAuklėtojasvyresn. auklėtojo kv. kategorija
12Rita KuzmaitėAukštasisEdukologijos ir auklėtojo profesinės kvalifikacijos bakalauro laipsnisAuklėtojasvyresn. auklėtojo kv. kategorija
13Jūratė GuščiuvaitėAukštesnysisIkimokyklinių įstaigų auklėtojasAuklėtojasvyresn. auklėtojo kv. kategorija
14Sandra PetronienėAukštasisEdukologijos ir auklėtojo profesinės kvalifikacijos bakalauro laipsnisAuklėtojasvyresn. auklėtojo kv. kategorija
15Jolanta SubatienėAukštasisEdukologijos ir auklėtojo profesinės kvalifikacijos bakalauro laipsnisAuklėtojavyresn. auklėtojo kv. kategorija
16Aušrinė RimkevičienėAukštesnysisIkimokyklinių įstaigų auklėtojasAuklėtojasvyresn. auklėtojo kv. kategorija
17Regina VedlugienėAukštasisKultūros-švietimo darbuotojasMeninio ugdymo pedagogasvyresn. muzikos mokytojo kv. kategorija
18Dalia Leonarda SutkuvienėAukštasisSpecialusis pedagogasLogopedaseksperto kv. kategorija
19Sigita GedyminienėAukštasisSpecialusis pedagogasLogopedas logopedo metodininko kv. kategorija
20Vilma MeškinienėAukštasisIkimokyklinių įstaigų auklėtojasAuklėtojasvyresn. auklėtojo kv. kategorija
21Rasa MauzienėAukštesnysisIkimokyklinių įstaigų auklėtojasPriešmokyklinio ugdymo pedagogasauklėtojo metodininko kv. kategorija
22Sandra MikonienėAukštasisIkimokyklinių įstaigų auklėtojasAuklėtojasauklėtojos kv.k.

Nepedagoginių darbuotojų sąrašas


Eil.Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1Rima GaigalaitėVyriausiasis buhalteris, sąskaitininkas
2Danutė SiminkevičienėSandėlininkas
3Dainora BulderienėŪkvedys, sekretorius
4Gėnė GadeckienėVirėjas
5Alma ZakarauskienėAuklėtojo padėjėjas
6Rita KievinienėAuklėtojo padėjėjas
7Vilija MudrauskienėAuklėtojo padėjėjas
8Danutė VirbukienėAuklėtojo padėjėjas
9Birutė GrikienienėAuklėtojo padėjėjas
10Rimanta MažylienėAuklėtojo padėjėjas
11Janina KarčauskienėAuklėtojo padėjėjas
12Vitalija JasiūnienėAuklėtojo padėjėjas
13Jadvyga MikštienėAuklėtojo padėjėjas
14Zita BesusparienėAuklėtojo padėjėjas
15Danutė JanulienėAuklėtojo padėjėjas
16Ramunė LopetienėValytojas
17Genė SejonienėSkalbinių ir patalynės išdavėjas
18Danguolė PliaskienėSargas
19Sigitas KarčauskasSargas
20Dalė KiaunienėVaikų maitinimo ir higienos specialistas
21Ramutė MilerienėKiemsargis
22Rasa VaitkevičienėVirėjas
23Antanas OrlaRemonto darbininkas, santechnikas
24Algis KalvelisElektrikas
25Lina VenckuvienėApskaitininkas
26Inga ŽaldokienėVirėjas
27Janina ŽiugždienėPagalbinis darbininkas
28Amandas MikulėnasSargas

`